УкраїнськаРусский
ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ
Для жителів усієї України
Швидко - без черг
Повна легальність
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Біометричний закордонний паспорт. Оформлення за 1-21 день без черг

Вартість виготовлення біометричних паспортів

Термін оформлення Вартість
21 роб. день 1950 грн.
10 роб. днів 2250 грн.
7 роб. днів Уточнюйте

* Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть сприсиняти тимчасові затримки у видачі паспортів (від декількох днів до місяця)

Якщо ви хочете проходити прикордонний контроль за лічені хвилини, а в умовах безвізового режиму вільно подорожувати країнами Шенгену - оформлюйте біометричний паспорт.

Цей різновид паспорта відрізняється від закордонних документів старого зразка оновленою формою і наявністю вбудованого в обкладинку чіпа з оцифрованими даними (підписом, відбитками вказівних пальців, фото та інформацією про власника).

Отримайте біопаспорт легко, оперативно та без проблем!

1. Без бюрократії

Все, що ми попросимо пред'явити майбутнього власника біометричного паспорта, - це ідентифікаційний код і внутрішній український паспорт.

Вам достатньо відвідати наш центр тільки раз, щоб здати біометричні дані і надати 2 документа. В наступне відвідування ви забираєте свій 32-сторінковий паспорт з чіпом.

2. Без теріториальних обмежень.

Ви - громадянин України? Для нас цього досить. Ви отримаєте документ незалежно від того, в якому районі Києва або в якій області України зареєстровані.

Також ми допоможемо з видачею дитячого чіпованого закордонного паспорта і не будемо вилучати старий документ з міграційними відмітками (візами), якщо ви цього не бажаєте.

3. Без зайвого часу.

Чи не бажаєте чекати 45 днів і займати черги? Ми цього і не вимагаємо. Якщо біометричний документ потрібен «на вчора» - ми зробимо його за 1 день!

Можете трохи почекати і не поспішати з оформленням? Відмінно, максимум через 3 робочих тижні ваш пропуск за кордон буде готовий.

4. Недорого.

Вартість оформлення документа в форматі «все включено» (тобто вже зі сплатою мита) прив'язана до термінів оформлення та стартує від 1550 грн.

Замовити біометричний паспорт

 

Ми не один рік працюємо строго в рамках закону, на 100% легально, допомагаючи щодня десяткам українців отримувати документи і вирішувати бюрократичні питання без нервів і черг.

Приходьте — ми заощадимо ваш час!

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Ми в соцмережах
facebook
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні закордонного паспорта ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше