УкраїнськаРусский
ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ
Для жителів усієї України
Швидко - без черг
Повна легальність
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

ID-картка.

Терміни та вартість

Терміни

Всі райони

Києва

Донецька та Луганська обл.

АР Крим

10 днів Уточнюйте Уточнюйте
21 день Уточнюйте Уточнюйте

Документи:

  • Свідоцтво про народження + копія
  • Ідентифікаційний код дитини (при наявності) + копія
  • Цивільні паспорти батьків + Копії паспортів
  • Довідка із ЦНАП

Присутність дитини і одного з батьків ОБОВ'ЯЗКОВО!

Без очередей
Без черг
Для жителей всей Украины
Терміново
Срочно
Легально
Минимум документов
Мінімум документів
 


Багато хто чув про те, що з січня 2016 року у Україні почалася заміна паспортів старого зразка на новий. Що ж собою являє новий цивільний паспорт. По-перше, новий цивільний паспорт кардинально відрізняється від паперового паспорта своєю формою. Це маленька пластикова картка, яка називається ID-картою. На карту вноситься така ж інформація як і в старий паперовий паспорт: фотографія, прізвище та ім'я, дата і місце народження, стать, номер паспорта, дату видачі, термін дії, особливі відмітки - дані про закордонному паспорті. Інформація про сімейний статус і місце реєстрації закодована. Крім того на ID-карти будуть біометричні дані - відбитки пальців і електронний підпис.

Багато людей помилково вважають, що з таким паспортом нового зразка можна буде перетинати кордон ЄС без візи. Це в корені не правильно. По-перше, для перетину кордону необхідно мати закордонний паспорт, а по-друге, безвізовий режим між Україною і країнами ЄС ще не прийнятий. ID-карта - це внутрішній паспорт громадянина України.

Паспорт нового зразка надійно захищає персональну інформацію про людину, що виключає ймовірність шахрайських дій в разі втрати або крадіжки картки. Інформація записана на електронному носії і є доступною для зчитування тільки в певних автоматизованих системах. Підробити такий паспорт практично неможливо, що є, безсумнівно, великою перевагою в порівнянні з паспортами старого зразка. А також ID-карта дозволить отримувати ряд адміністративних послуг через інтернет без особистого відвідування інстанцій і витрати часу на довгі черги.

Біометричні паспорти закордонний і цивільний є сучасними документами, що засвідчують особу при перетині кордонів і внутрішньому користуванні. У світі понад дев'яносто країн вже користуються біометричними документами, а в двадцяти країнах підготовлена ??база для видачі таких документів і Україна тому не виключення.

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Ми в соцмережах
facebook
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні закордонного паспорта ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше