УкраїнськаРусский
ТУРАГЕНТСТВО
Для жителів усієї України
Допомога в оформленні ВІЗ
Професійні консультації
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Другий закордонний паспорт

За наявності одного закордонного паспорта громадяни України мають право на оформлення другого діючого закордонного паспорта.

Важливо!!!

При оформленні другого закордонного паспорта необхідно мати при собі вже існуючий закордонний паспорт, а також копію його першої сторінки;

 

Оформлення додаткового закордонного паспорта: коли два краще, ніж один

Ви по-справжньому багато подорожуєте? Ваш закордонний паспорт рясніє позначками різних країн і дуже скоро в ньому не залишиться чистого місця?
Можливо, настав час замислитися над оформленням другого закордонного паспорта. Тим більше, що українське законодавство (якщо бути зовсім точними, то постанова Кабміну від 31.03.1995 р) дозволяє громадянам мати на руках ще один закордонний паспорт.

Переваги володіння двома закордонними паспортами

Поки один з документів подано в консульство, другий відкриває вам кордони і дає можливість продовжувати їздити по світу. А якщо заповнений штампами паспорт містить особливо «цінні» позначки Канади, США або Шенгену, він-то якраз і відіграє вирішальну роль у відкритті нової візи.

Ви спокійно відвідуєте країни, які, в тій чи іншій мірі, перебувають у стані холодної війни або мають напружені відносини один з одним.

Якщо ви - активний мандрівник і візи «з'їдають» порожні сторінки вашого закордонного паспорта з блискавичною швидкістю, запасний документ приймає на себе нові штампи. А основний (перший) документ з діючими довгостроковими візами, ви пред'являєте на контролі і далі.
У ризикованих і небезпечних подорожах другий примірник проїзного документа, відкритий про всякий випадок і захований в надійному місці, служить своєрідною «подушкою безпеки». І при втраті першого дозволяє швидко продовжити шлях, не стаючи заручником закордонних бюрократів.

Ви не проти отримати другий закордонний паспорт?


Повідомте нам про своє бажання, і ми легально оформимо вам другий документ при збереженні першого. Від вас буде потрібно лише написати заяву і аргументувати свою потребу. Як підставу для видачі ви можете, наприклад, вибрати:
- журналістку, туристичну або підприємницьку діяльність за кордоном;
- участь у спортивних змаганнях, гастролі;
- здійснення перевезень (вантажних або пасажирських) і т. д.

 

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Ми в соцмережах
facebook
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні візи ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше