УкраїнськаРусский
ТУРАГЕНТСТВО
Помощь в оформлении ВИЗ
Для жителів усієї України
Профессиональная консультация
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Допомога в оформленні закордонного паспорта

Для жителей всей Украины
По всій Україні
Без черг
Без черг
За 1 відвідування
За 1 відвідування
Легально
Легально
Мінімум документів
Мінімум документів

 

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!

Документи для оформлення  Відгуки  КОНТАКТИ

Інформаційно-консультаційні послуги при оформленні закордонного паспорта


З кожним роком кількість українських туристів на закордонних курортах збільшується.

Але не тільки заради відпочинку українці приїздять у інші країни — багато наших співвітчизників навчається або працює у Європі та США, а у деяких за кордоном є рідні й друзі. Не секрет, що у таких поїздках завжди мусить бути під рукою закордонний паспорт, а потреба у його терміновому виготовленні може з'явитися у будь-який момент.

Кожний громадянин України віком від 18 років має право на оформлення закордонного паспорта — такий закон. Але “мати право” — лише півділа. Крім цього, треба “мати змогу” його виготовити. Сучасна система передбачає похід у місцеве відділення ОВІРу, де усім бажаючим надається можливість у порядку черги оформити закордонний паспорт. Як правило, у черзі треба вистояти близько 3-4 годин, після чого вас відправлять переписувати анкету, яку ви через необізнаність заповнили неправильно.

Крім повної відсутності допомоги з боку працівників поспортно-візового партнеру, вражає довжелезний список обов'язкових документів і квитанцій. Серед квитанцій є так звані “добровільні” (“так звані”, бо сплатити їх вас змусять) та й зовсім зайві оплати. Якщо скласти усі суми разом, отримаємо не таку вже й маленьку цифру. А чекати, поки вам виготовлять закордонний паспорт, доведеться довго.

Якщо ви бажаєте уникнути усіх цих проблем і зробити паспорт закордонний у максимально короткий термін, звертайтеся у спеціалізовану компанію, яка надає послуги посередника між клієнтом та ОВІРом. Вона подбає про те, щоб ви отримали закордонний паспорт швидко і без зайвих витрат часу, грошей та здоров'я.

Все, що вам потрібно зробити, - надати наступні документи: громадянський паспорт — оригінал, який залишається у вас та дві його копії; ідентифікаційний код — оригінал, який залишається у вас та одна його копія; старий закордонний паспорт (за його наявності) та копію його першої сторінки. Зверніть увагу, що прізвище, ім'я та по батькові у громадянському паспорті і ідентифікаційному коді повинні збігатися. Крім того, якщо термін прописки за місцем проживання менше 6 місяців, вам буде потрібна форма №16 із ЖЕКу.

Оформлення закордонного паспорта через спеціалізовану компанію має багато переваг. Вам не треба стояти у довжелезних чергах і спілкуватися зі співробітниками державних органів, бо це зроблять за вас, а ви лише заберете готовий документ. Оформлення усіх документів — турбота компанії. Ви можете замовити паспорти для всієї родини і будь-якого зразка: звичайний, біометричний, дорослий, дитячий. Крім того, немає значення, де ви прописані, - ви все одно зможете отримати закордонний паспорт у Києві.

І найголовніше — процедура буде для вас максимально комфортною. Переконали? Тоді звертайтеся до нас за телефонами, вказаними у контактах, або заповнюйте та надсилайте онлайн-форму. Щасливої подорожі!

 

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Ми в соцмережах
facebook
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні закордонного паспорта ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше