УкраїнськаРусский

Професійні консультації
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Отримання ID-картки для мешканців будь-яких областей України

Вартість оформлення залежить від термінів та деталей при оформленні
від 1000 грн.

 

Без очередей
Без черг
Для жителей всей Украины
Терміново
Срочно
Легально
Минимум документов
Мінімум документів
 


Багато хто чув про те, що з січня 2016 року у Україні почалася заміна паспортів старого зразка на новий. Що ж собою являє новий цивільний паспорт. По-перше, новий цивільний паспорт кардинально відрізняється від паперового паспорта своєю формою. Це маленька пластикова картка, яка називається ID-картою. На карту вноситься така ж інформація як і в старий паперовий паспорт: фотографія, прізвище та ім'я, дата і місце народження, стать, номер паспорта, дату видачі, термін дії, особливі відмітки - дані про закордонному паспорті. Інформація про сімейний статус і місце реєстрації закодована. Крім того на ID-карти будуть біометричні дані - відбитки пальців і електронний підпис.

Багато людей помилково вважають, що з таким паспортом нового зразка можна буде перетинати кордон ЄС без візи. Це в корені не правильно. По-перше, для перетину кордону необхідно мати закордонний паспорт, а по-друге, безвізовий режим між Україною і країнами ЄС ще не прийнятий. ID-карта - це внутрішній паспорт громадянина України.

Паспорт нового зразка надійно захищає персональну інформацію про людину, що виключає ймовірність шахрайських дій в разі втрати або крадіжки картки. Інформація записана на електронному носії і є доступною для зчитування тільки в певних автоматизованих системах. Підробити такий паспорт практично неможливо, що є, безсумнівно, великою перевагою в порівнянні з паспортами старого зразка. А також ID-карта дозволить отримувати ряд адміністративних послуг через інтернет без особистого відвідування інстанцій і витрати часу на довгі черги.

Біометричні паспорти закордонний і цивільний є сучасними документами, що засвідчують особу при перетині кордонів і внутрішньому користуванні. У світі понад дев'яносто країн вже користуються біометричними документами, а в двадцяти країнах підготовлена ??база для видачі таких документів і Україна тому не виключення.

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні візи ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше