УкраїнськаРусский

Професійні консультації
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

«МАУ» підняла розмір багажного збору

Авіалінії «МАУ» засмутили своїх пасажирів, з першого грудня підвищивши багажний збір в рамках тарифу «виключно ручна поклажа». Замість 30 lдоларів. провіз валізи в рамках 23-кілограмової норми обійдеться в 55 доларів, тобто майже вдвічі дорожче. Нововведення торкнеться навіть тих, хто завчасно придбав свій квиток. При необхідності провезення ручної поклажі їм доведеться зробити доплату в 25 доларів.Таким чином «МАУ» фактично зрівняла за вартістю 2-е місце багажу в рамках тарифу, що передбачає його провезення, і 1-е місце в рамках безбагажного тарифу.
Нагадаємо, що в травні в зону 2а з подальшим збільшенням вартості транспортування багажу за тарифом «ручна поклажа» з 30 до 60 доларів, потрапив Ізраїль.
Спеціальний тариф для ручної поклажі на багатьох середньомагістральних рейсах діяв в авіакомпанії з початку поточного року.

За Правилами повітряних перевезень (12 розділ, глава 2) встановлена ​​безкоштовна норма багажу: до 23 кг при підрахунку ваги одного предмета багажу або до 15 кг у разі застосування концепції підсумовування загальної ваги.

2 спроби Державіаслужби прибрати норму про безкоштовну багажі в 2014 і 2015-их рр. не увінчалися успіхом. Зміни, що дозволяють повітряним перевізникам вільно встановлювати дану норму, не були закріплені в тексті правил.

Всі статті та новини туризму

Непорядок на «Укрзалізниці»? Залишайте скарги онлайн!

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні візи ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше