УкраїнськаРусский
ТУРАГЕНТСТВО
Помощь в оформлении ВИЗ
Для жителів усієї України
Профессиональная консультация
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Як зробити закордонний паспорт в Києві з мінімумом зусиль

Строки оформлення Біометричний
21 роб. день 1600 грн.
10 роб. днів 1900 грн.
7 роб. днів Уточнюйте

* Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть сприсиняти тимчасові затримки у видачі паспортів (від декількох днів до місяця)

Немає бажання зустрічатися з похмурими і непривітними державними клерками? Підлаштовувати свій графік під прийомні дні та години? Їхати в паспортний за місцем прописки і вистоювати довгу чергу в 1-й, 2-й або 11-й кабінет?

І не потрібно!

Зв'яжіться з нами (зателефонуйте або залиште повідомлення) - і в короткий термін (від 1 до 10 або до 21 день, на вашу вимогу) посвідчення особи для переміщень за кордоном буде готово.
Що для цього потрібно?

Крок 1.

Ваше звернення.  Витрати часу - до 5 хвилин.
Зателефонуйте або напишіть нам. Розкажіть, який саме документ (біометричний або стандартний паперовий, дорослий закордонний або паспорт дитини) вам потрібен.

Крок 2.

Подача документів. Витрати часу - до 20 хвилин.
Зайдіть до нас в агентство в зручний час. Передайте мінімальний пакет документів (ІПН, ваш громадянський паспорт, якщо є - старий закордонний паспорт). Оригінали нам досить лише продемонструвати, щоб ми могли звірити їх зі знятими копіями. Відвідувати банк для оплати мита не потрібно, як і збирати додаткові довідки. Кілька примірників бланків вам теж заповнювати не доведеться. Ми заощадимо максимум вашого часу.

Крок 3.
Отримання. Витрати часу - 2 хвилини.
Навіть якщо ви - не киянин, з нами ви зможете оперативно зробити закордонний паспорт в Києві і отримати його у зручний для вас час. Вартість послуги відрізняється незначно. Ви оплачуєте тільки терміновість, а ми вирішуємо проблему з отриманням заповітної книжки з печаткою «під ключ». Підходимо до кожного випадку індивідуально.
 

Замовити паспорт

Є сумніви? Телефонуйте - і ми їх розвіємо!

 

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Ми в соцмережах
facebook
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні закордонного паспорта ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше