УкраїнськаРусский

Професійні консультації
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Гостинна і дружня: Україна стала 34-ю в світовому рейтингу кращих держав для іноземних гостей

У список Expat Insider 2016 від порталу InterNations, в поточному році вперше потрапила Україна. Рейтинг формувався на основі даних, отриманих шляхом опитування 14 тис. респондентів-експатів 174-х національностей.

З огляду на те, що в загальному списку ідеальних для життя і роботи країн всього 67 держав, показники України (34-й рядок) - не такі вже й погані. Найближчими нашими сусідами на 35 і 33 місцях відповідно опинилися Кіпр і Великобританія.

Найкращі оцінки наша країна отримала за доступну вартість проживання і легкість побудови відносин (пошуку друзів). 19-е місце по праву віддали Україні за загальну атмосферу дружелюбності, а 15-е - за гостинність. Якби не низькі оцінки в категоріях, що стосуються почуття безпеки (61-й рядок рейтингу) і легкості подолання мовного бар'єру (57-й рядок), Україна могла б піднятися ще вище.

Найгірші показники серед європейських країн виявилися у Італії та Греції. їх Expat Insider помістив в останній десятці, поруч з Кувейтом, Катаром, Танзанією, Єгиптом, Саудівською Аравією, Мозамбіком, Бразилією і Нігерією.

Туристична агенція "Загранпаспорт"

Оформлення віз

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні візи ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше