УкраїнськаРусский

Професійні консультації
Вигідні тарифи
Багаторічний досвід роботи

Непорядок на «Укрзалізниці»? Залишайте скарги онлайн!

У мережі з'явився спеціальний сайт «Вагон», де українці можуть залишити скарги на поганий сервіс і неправомірні дії співробітників «Укрзалізниці».

Портал дозволяє не просто описати ситуацію з зазначенням номера проблемного поїзда і вагона, а й прикріпити фото. Наприклад, прямо зі смартфона відправити фотографію і показати у всій красі поламане вікно, нетверезого провідника, брудну білизну або немитий туалет.

Творці інтернет-порталу - розробники Сергій Єфімов, який обіймає посаду СЕО в компанії "Розумні дороги", а також Анатолій Черненко, який працює в сфері бізнес-аналітики. Першому належить ідея сервісу, а другого - її втілення. Як зазначив С. Єфремов, мета «Вагон» - не просто зібрати скарги, а й подивитися, на які саме пасажирські склади надходить максимум нарікань

Відмінність «Вагон» від схожих сервісів «УЗ», на думку його творців, - відкритість. На офіційному ресурсі «Укрзалізниці» неможливо побачити статистику, принаймні для звичайних пасажирів ця функція недоступна. У зв'язку з цим С. Єфімов висловив надію, що «УЗ» почне користуватися «Вагоном» і це зробить з / д оператора більш відкритим. У планах розробників - зробити аналог «Вагон» для «Укравтодору».

Поки що «Укрзалізниця» приймає звернення і скарги клієнтів в рамках діючої кампанії «Якість і сервіс».

Всі статті та новини туризму

Як заощадити на подорожі, не жертвуючи комфортом

Відгуки клієнтів
Залишити відгук Усі відгуки
Акция
-300грн при замовленні ТУРУ

До кінця акції залишилося:

днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд
0
0

sea

При оформленні візи ми надамо Вам знижку на тур від кращих туроператорів
від 300 грн

tur_operator

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

детальніше